Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Mikroveletrhy KVT-Fastening – naše know-how přímo u vás ve firmě

Solutioneering – nabídka řešení. To je naše filozofie. Nabídnout vám všechno, co potřebujete k tomu, abyste mohli svůj výrobek vyrábět co nejúčinněji v poměru k vynaloženým prostředkům a co nejhospodárněji. Proto nezačínáme až od vlastního spojovacího prvku, ale už mnohem dříve.

Naši specialisté vám a vašim kolegům ochotně poradí v různých oblastech, které jsou zásadní pro úspěšnou výrobu – od konstrukce a výběru materiálů přes techniku sestavování a řešení pro spojování prvků až po kontrolu procesů, oblasti použití nebo změny v teplotě a v zatížení.

 

Inhouse-show_two-column_1
Inhouse-show-two-column_2

Objednejte si mikroveletrh s našimi specialisty jen pro vás!

Výrobky a řešení vám v rámci mikroveletrhu dokonce představíme přímo u vás ve firmě. Přivezeme s sebou všechno potřebné a poradíme vám individuálně podle konkrétních dotazů a požadavků. Součástí této akce může být také produktový seminář na míru.

Co to bude znamenat pro mě?

 • Prakticky žádné nároky na čas ani organizaci
  Naši specialisté přijedou za vámi a všechno, co budou potřebovat, si přivezou s sebou. Poskytnete jim pouze vhodné prostory, informujete o akci své zaměstnance a umožníte jim, aby se jí zúčastnili.
 • Žádné náklady, žádné riziko
  Mikroveletrh pro vás neznamená žádné náklady.
 • Nezávazné
  Z této služby pro vás nebudou pramenit žádné závazky.
 • Možnost poznat se osobně
  Telefon ani e-mail nemůžou nikdy zcela nahradit osobní jednání. Můžete se ptát na cokoli, co vás bude zajímat – zcela obecně i ke konkrétním projektům.
 • Konkrétní přínos
  Na rozdíl od veletrhů pro veřejnost vám můžeme poskytnout individuální poradenství ke konkrétním projektům a výrobkům. Na mikroveletrhu jsme pouze pro vás a plně se přizpůsobujeme potřebám jednotlivých skupin zaměstnanců. O tom, že zákazníci považují mikroveletrhy za přínosné, svědčí jejich vesměs pozitivní ohlasy.
Inhouse-show-two-column_3

Jak mikroveletrh probíhá?

1. Kontaktujete nás
Odpovíme vám na případné dotazy a vysvětlíme vám princip našich mikroveletrhů.

2. Dohodneme si podrobnosti
Domluvíme se na konkrétních požadavcích, např. hlavní účely použití nebo hlavní výrobky, přání ohledně seminářů atd., a také na rámcových podmínkách jako datu a místě konání apod.

3. Individualizovaná pozvánka
Dostanete od nás individualizovanou pozvánku s podrobnými informacemi o mikroveletrhu. Pozvánku vytisknete a vyvěsíte na veřejně přístupném místě nebo ji e-mailem rozešlete kolegům, aby byli informováni o termínu chystané akce.

4. Dodání vybavení pro mikroveletrh
V předstihu před termínem konání vám pošleme paletu se vzorky výrobků a s dalším vybavením pro mikroveletrh. Poprosíme vás, abyste paletu pro naše pracovníky uložili někam poblíž prostor, kde bude mikroveletrh probíhat.

5. Mikroveletrh
Pracovníci KVT-Fastening se na místě postarají o organizaci a průběh mikroveletrhu.

6. Vrácení vybavení pro mikroveletrh
Vaše kontaktní osoba z KVT-Fastening na místě uloží pomůcky zpět na paletu a opatří ji připraveným štítkem s údaji pro zaslání zpět. O přepravu se postará naše spediční firma.

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.